آیین نامه آموزشی مرکز

اطلاعات بیشتر

آیین نامه آموزشی مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات

ثبت نام: (اینترنتی)
- جهت ثبت نام حتما" میبایستی 72 ساعت قبل از تاریخ شروع دوره متقاضی اقدام به ثبت نام نماید.
- در صورتی که ثبت نام کننده نیاز به فاکتور برای ارائه به سازمانی دارد می بایستی به عنوان ثبت نام کننده آزاد ثبت نام ننماید. بدیهی است که در صورت ثبت نام آنلاین و یا آزاد ، امكان صدور فاكتور براي شركت يا سازمان امكان پذير نمي باشد. در صورت نیاز به ثبت نام از طرف سازمان با واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.
- همراه داشتن پرینت ثبت نام مرکز هنگام حضور در کلیه کارگاهها الزامی است. در نگهداری آن و شماره رهگیری خود تا دریافت گواهینامه کوشا باشید. (بدیهی است که ثبت نام کنندگان آنلاین 24 ساعت قبل از شروع دوره میبایستی از صحت ثبت نام خود به صورت تلفنی و حضوری مطلع گردد)
- کلیه اطلاع رسانی دوره ها از طریق پیامک اعلام میگردد.
- لطفا تا اتمام زمان دوره در حفظ کارت ورود به جلسه کوشا باشید.


حضور در دوره :
- انتخاب استاد دوره ها به عهده مرکز بوده و ثبت نام کننده نمی تواند در انتخاب استاد ها دخالت نماید.(بدیهی است که اساتید منتخب از نظر کیفی میبایستی مورد تایید مرکز باشند)
- رعایت شئونات اسلامی و پوشش کامل برای کلیه داوطلبان الزامی است.


انتقال و انصراف :
- انصراف از حضور در دوره به منزله استرداد شهریه نمی باشد و استرداد شهریه فقط در حالت زیر و پس از پر کردن فرم انصراف امکانپذیر می باشد:
- اعلام عدم تشکیل قطعی دوره توسط مرکز
- به حدنصاب نرسیدن ظرفیت دوره
- در صورت عدم حضور در دوره به هیچ عنوان امکان شرکت در آزمون پایان دوره و دریافت گواهی پایان دوره را نخواهید داشت.


آزمون پایان دوره:
براساس محتوای دوره های آموزشی ، امکان برگزاری آزمون پایان دوره برای هریک ازدوره ها وجود دارد.
آزمون ها به صورت اینترنتی در زمان مشخص و از طریق سایت مرکز انجام میگیرد، بدیهی است تنها در صورتی به حاضرین در دوره گواهی تعلق میگیرد که حداقل نمره قبولی را کسب نمایند.


گواهینامه:
- صدور گواهینامه ملی بدون هزینه می باشد لیکن مسئولیت صحت مشخصات فردی بر عهده دانش پذیر بوده و در صورت نیاز به صدور مجدد گواهینامه 10% شهریه مجدد دریافت میگردد لذا در پر کردن اطلاعات فردی خود در سایت دقت لازم را بفرمایید.
- گواهی پایان دوره در صورتی به متقاضی اعطا می گردد که حداقل نمره قبولی در آزمون جامع(پایان دوره) را کسب نماید.
- مرکز با توجه به محتوای دوره ها قادر به اعطای گواهینامه هایی در سطح ملی(دانشگاه آزاد) و بین المللی(آکادمی بین المللی QALانگلستان) می باشد.

 

مدیریت آموزش و ارتقاء سلامت